Про Лабораторію

Надійні дослідження в незалежній лабораторії

ТОВ Експертний центр діагностики та лабораторного супроводу «Біолайтс» — це єдиний в Україні інноваційний, незалежний лабораторний комплекс європейського рівня по дослідженню харчових продуктів, кормів, води, та ветеринарної діагностики.

Система управління якістю лабораторії побудована відповідно до вимог ISO/IEC 17025

Високотехнологічне обладнання лабораторії дозволяє проводити біля тисячі найскладніших лабораторних досліджень за всіма напрямками ветеринарної та сільськогосподарської діяльності.

ISO/IEC 17025
Протоколи випробувань і сертифікати таких лабораторій можуть прийматися в різних країнах без необхідності додаткового тестування, що в свою чергу сприяє розвитку міжнародної торгівлі.
Tilda Publishing
Про нас говорять
"
"
Голуб Б.О.
Начальник відділу з контролю якості та безпечності продукції, керівник групи НАССР ТОВ «Егерзунд Сіфуд»
Наша компанія відповідально ставиться до гарантування безпечності продукції та здоров'я наших споживачів. Тож якість послуг «Біолайтс» у швидкому і надійному наданні об'єктивних результатів досліджень якнайширшого спектру показників безпечності важко переоцінити.
"
"
Корнєєва Т. В.
Директор департаменту якості та операційного вдосконалення ТОВ «Бюро Вин»
З Біолайтс ми співпрацюєм з 2019 року і дуже задоволені, що в Україні з'явилась лабораторія такого рівня – з унікальним обладнанням, високим рівнем сервісу і компетентним та клієнт-орієнтованим персоналом. Щиро вдячні за співпрацю!
"
"
Байба Віталіна Анатоліївна
Завідувач Випробувальної лабораторії Відділу технічної експертизи Департаменту якості ТОВ «СІЛЬПО-ФУД»
Наша компанія задоволена рівнем сервісу та достовірністю результатів випробувань Випробувального Центру ТОВ «Біолайтс» на всі 100%
"
"
Гурін Олександр Володимирович
Дирекор ТОВ "ІнФуд"
Біолайтс - єдиний в Україні експертний центр, з яким надійно та легко співпрацювати. Професійний персонал, мінімум тяганини, максимум якості.
"
"
Олексій Володимирович Льодін
Головний лікар мережі ветеринарних клінік "Зоолюкс"
Отличная лаборатория и специалисты! Все преимущества долго перечислять, но основными для нас являются следующие: наличие обратной связи, компетентный персонал, открытость к сотрудничеству, передовое оборудование, система контроля качества. С начала работы с лабораторией "Биолайтс" наши возможности в диагностике многих болезней у наших пациентов безусловно увеличились.