Альфа-амілаза (AMY)

56,00
грн.
Опис дослідження
У тварин представлена тільки альфа-амілаза. Амілаза гідролізує складні вуглеводи. Підшлункова залоза, печінка, тонкий кишечник є джерелом амілази сироватки.
У здорової тварини джерелом амілази сироватки є внепанкреатіческім джерела і ця кількість зазвичай не перевищує 1000 Од / л.
Ліпаза і амілаза інактивується в нирках і виводяться з організму з сечею (при порушенні видільної функції нирок ці ферменти довше перебувають в кровотоці і їх активність підвищується)
Відзначено породна схильність до гострого панкреатиту:
• Собаки середнього віку таких порід як мініатюрний шнауцер, карликовий пудель і кокер-спанієль
• Кішки середнього віку сіамської породи

Підготовка до дослідження
При взятті проби крові переконайтеся, що тварина спокійна. Для отримання найбільш достовірних результатів рекомендується не годувати тварину протягом не менше п'яти годин до відбору зразка крові.
Кров береться в суху, чисту пробірку (одноразову). Використовуйте голку відповідного розміру і товщини, здійснюйте забір крові плавно, щоб уникнути небажаного згортання або гемолізу.
1. Після взяття проби залиште пробірку при кімнатній температурі до моменту, коли кров згорнеться (це займе близько 10 - 15 хв).
2. Зберігати сироватку крові після утворення згустку потрібно обов'язково в холодильнику.
2. Сироватка або плазма повинні бути відокремлені від крові якомога швидше. Якщо є можливість, отцентрифугіруйте на місці. Перенесіть сивортку в пробірку Еппендорф, помістіть її в холодильник або залиште при кімнатній температурі.
Якщо проведення аналізу неможливо в період більше 48 годин, необхідно сироватку / плазму заморозити і зберігати при температурі -18 ° C.

Замовити дослідження
Щоб замовити дослідження, будь ласка перейдіть до каталогу досліджень, натиснувши на:Альфа-амілаза (AMY)
Made on
Tilda