Виділення Riemerella anatipestifer, (ID: MALDI-TOF MS). Антибіотикограма.

ПАТ06030
1500,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення та ідентифікацію збудника, дається якісна оцінка його концентрації, і визначення чутливості до антибіотиків.
Інфекція Riemerella anatipestifer - це заразна, широко поширена бактеріальна хвороба, яка вражає переважно молодих качок і рідше індиків та гусей. Інші водоплавні птахи, кури та фазани теж можуть іноді хворіти.
Вважається, що качки заражаються з навколишнього середовища респіраторним шляхом або коли R anatipestifer потрапляє в ураження перетинчастої стопи. Індики можуть заразитися через травмування або респіраторним шляхом, як вторинна інфекція. На фермі інфекція часто стає ендемічною.
У уражених качок (від 1 до 7 тижнів), часто спостерігаються виділення з очей та носа, легкий кашель і чхання, тремор голови та шиї та порушення координації рухів. У типових випадках уражені каченята лежать на спині, греблячи ногами. Також може спостерігатися некротичний дерматит внизу спини. Фібринозний ексудат у порожнині перикарда та над поверхнею печінки є найбільш характерним ураженням. Може спостерігатися пневмонія. Смертність зазвичай становить 2% –50%. Велика частка уражених птахів розвиває слизово-гнійний або казеозний сальпінгіт. У уражених індиків (віком 5–15 тижнів), часто спостерігається задишка, млявість, кульгавість та викривлена шия. Фібринозний перикардит та епікардит - найбільш виражені ураження.


Підготовка до дослідження
У лабораторію направляють свіжий труп птиці з ознаками захворювання, біологічний матеріал, асептично відібраний, в окремих стерильних контейнерах: легені, серце, паренхіматозні органи, трубчаста кістка.

Вимога до біоматеріалів
Для мазків застосовують пробірки з транспортним середовищем.
Матеріал з одного місця / органу, відбирають в окрему пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.
Для мікробіологічного дослідження птиця не повинна бути пролікована антибіотиками!

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Доставка патологічного матеріалу в лабораторію протягом 24-48 годин в герметичних упаковках з холодоелементами.
Made on
Tilda