Виділення Pasteurella multocida, (ID: MALDI-TOF MS). Антибіотикограма

ПАТ06026
1500,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення та ідентифікацію збудника, дається якісна оцінка його концентрації, і визначення чутливості до антибіотиків.
Холера (Пастерельоз) птиці - це захворювання птиці, яке може вражати всі види птиці, і поширене у всьому світі. Спалахи холери птиці часто проявляються як гостра смертельна септицемія, переважно у дорослих птахів. Також трапляються хронічні та безсимптомні інфекції. Діагностика залежить від виділення та виявлення збудника - бактерії Pasteurella multocida.
Загальноприйнятими синонімами холери птиці є пастерельоз та геморагічна септицемія.
Вважається, що пташині ізоляти Pasteurella multocida, зазвичай, непатогенні для ссавців.
Часто першою ознакою хвороби є падіж. Інші ознаки: лихоманка, анорексія, апатія, виділення слизу з рота, діарея, скуйовджене пір'я, зниження несучості, збільшення частоти дихання та ціаноз на момент смерті. Патологічні зміни: застійні органи із серозними крововиливами, збільшеною печінкою та селезінкою, наявність невеликих некротичних ділянок у печінці та / або селезінці, пневмонією, легким асцитом та набряком перикарда. Хронічна холера птиці характеризується локалізованими ураженнями суглобів, натоптиші, запалення сухожиль, кон'юнктиви, гортані, легень, повітроносних мішків, середнього вуха, кісткового мозку та мозкових оболонок. Ураження зазвичай ускладнюються вторинною бактеріальною мікрофлорою з некротичними ураженнями.

Підготовка до дослідження
У лабораторію направляють свіжий труп птиці з ознаками захворювання, біологічний матеріал, асептично відібраний, в окремих стерильних контейнерах: легені, серце, паренхіматозні органи, трубчаста кістка.

Вимога до біоматеріалів
Для мазків застосовують пробірки з транспортним середовищем.
Матеріал з одного місця / органу, відбирають в окрему пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.
Для мікробіологічного дослідження птиця не повинна бути пролікована антибіотиками!

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Доставка патологічного матеріалу в лабораторію протягом 24-48 годин в герметичних упаковках з холодоелементами.
Made on
Tilda