Виділення Salmonella spp (згідно ISO 6579) (включає серотипізацію)

ПАТ06001
1104,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення, ідентифікацію збудника (Salmonella spp) та визначення серовару (серотипізація).
Сальмонели належать до родини Enterobacteriaceae роду сальмонел (Salmonella), який об'єднує близько 2500 сероварів, що розділені за набором соматичних ("О") антигенів на 50 серогруп.
Сальмонельоз (паратиф) спричиняється рухомими сероварами сальмонел (крім S.arizonae). Найбільш чутливі кури, індики, водоплавна птиця. Серед збудників сальмонельозу у курей переважає S.enteritidis, у качок - S.typhimurium. Виділяють також: S.dublin, S.heidelberg, S.anatum, S.london та інші серовари. Паратифоїдні інфекції призводять до захворювання птиці до 2-3- тижневого віку за умови дії стрес-факторів; у старшої і дорослої птиці, як правило, відбувається безсимптомна колонізація кишкового тракту, яка може стати причиною обсіювання шкаралупи яєць і тушки при розбиранні. Паратифоїдні сальмонели можуть передаватися іншим видам тварин і часто є причиною харчових токсикоінфекцій людини. Аризоноз зумовлюється рухомими сероварами сальмонел підвиду S.arizonae і завдає значні економічні збитки індиківництву. Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення, ідентифікацію збудника (Salmonella spp) та визначення серовару (серотипізація).

Підготовка до дослідження
Відбір зразків підстилки за допомогою тампонів для взуття:
Тампони для взуття одягають поверх чистих бахіл. Ні бахіли, ні тампони для взуття не повинні контактувати з дезінфікуючими засобами. Тампони для взуття допускається використовувати при відборі проб з будь-якого типу поверхні підлоги. Тампони для взуття допускається змочувати питною водою або іншим відповідним розчинником.
В пташнику роблять не менш 100 кроків, беручи до уваги повну довжину і ширину пташника і охоплюючи будь-які зони, де є підстилки і поглиблення, а також зони мокрих підстилок під поїлками. Перед входом в кожну нову зону одягають нові бахіли.
Відбір зразків посліду:
Відбирають проби не менш ніж з 60 місць, з метою збору сукупного зразку до 2 кг. Дану пробу ретельно перемішують, відбирають з неї лабораторну пробу 25г - 100 г.
Відбір проб пилу:
Пил збирають вручну за допомогою рукавички чи скребків. Допускається використовувати зволожені тканинні тампони. Слід уникати відбору проб пилу з зон, які розташовуються поблизу систем подачі корму, з обігрівальних і освітлювальних приладів, які недавно використовували.

Вимога до біоматеріалів
Матеріал доставляють в лабораторію протягом 24 год- при кімнатній температурі, до 72 год - охолоджені

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Матеріал доставляють в лабораторію протягом 24 год- при кімнатній температурі, до 72 год - охолоджені
Made on
Tilda