Лужна фосфатаза (ALP04)

56,00
грн.
Опис дослідження
Альбуміни - найбільш гомогенна фракція простих білків, майже виключно синтезуються в печінці. Близько 40% альбуміну знаходяться в плазмі, інші - в міжклітинної рідини. Основні функції альбумінів - підтримання онкотичного тиску, а також участь в транспорті дрібних ендо- та екзогенних речовин (вільних жирних кислот, білірубіну, стероїдних гормонів, магнію, кальцію, лікарських речовин, та ін.).

Підготовка до дослідження
При взятті проби крові переконайтеся, що тварина спокійна. Для отримання найбільш достовірних результатів рекомендується не годувати тварину протягом не менше п'яти годин до відбору зразка крові.
Кров береться в суху, чисту пробірку (одноразову). Використовуйте голку відповідного розміру і товщини, здійснюйте забір крові плавно, щоб уникнути небажаного згортання або гемолізу.
1. Після взяття проби залиште пробірку при кімнатній температурі до моменту, коли кров згорнеться (це займе близько 10 - 15 хв).
2. Зберігати сироватку крові після утворення згустку потрібно обов'язково в холодильнику.
2. Сироватка або плазма повинні бути відокремлені від крові якомога швидше. Якщо є можливість, отцентрифугіруйте на місці. Перенесіть сивортку в пробірку Еппендорф, помістіть її в холодильник або залиште при кімнатній температурі.
Якщо проведення аналізу неможливо в період більше 48 годин, необхідно сироватку / плазму заморозити і зберігати при температурі -18 ° C.


Замовити дослідження
Щоб замовити дослідження, будь ласка перейдіть до каталогу досліджень, натиснувши на:Лужна фосфатаза (ALP04)
Made on
Tilda