Мікробіологічне дослідження фекалій. Аероби, анаероби. Антибіотикограма. Визначення патогенних для свиней штамів Escherichia coli.

ПАТ08038
2350,00
грн.
Опис дослідження
Проводиться з метою встановлення етіологічної ролі тих чи інших бактерій та грибів Candida при запальному процесі органів травного тракту.
В ході дослідження встановлюється наявність або відсутність бактерій аеробів та анаеробів та грибів Candida, які можуть викликати запалення органів травного тракту, проводиться їх ідентифікація, за потреби дається якісна оцінка їх концентрації та і визначення чутливості до антибіотиків.
Мінімальна Інгібуюча Концентрація антибіотика (МІК) - це показник дії антимікробного агенту на бактеріальну культуру, рівний його мінімальній концентрації, при якій відбувається повне пригнічення росту бактерій.
ID: MALDI-TOF MS. AST: МІК.

Підготовка до дослідження
При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь дотримуючись правил асептики.
Дану процедуру проводять шляхом обережного обертання тампона навколо своєї осі. За потреби тампон перед використанням зволожують (у стерильному фіз.розчині).
Рекомендовано застосовувати пробірки з транспортним середовищем.

Вимога до біоматеріалів
Вартість кожного мікробіологічного дослідження має на увазі бактеріологічний посів з одного місця / органу, відібраний в одну пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц. Брати матеріал бажано до початку антибактеріальної терапії.

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Доставка матеріалу в лабораторію протягом 24 годин в герметичних упаковках з холодоелементами, якщо довше - заморозити. Мазки у транспортному середовищі доставити протягом 24-48 год в охолодженому стані.

Оцінка результатів дослідження
Мікроорганізми: Staphylococcus aureus, Streptococcus suis, Pseudomonas aeruginosa, Clostridium perfringens, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli (в.т.ч. продукування гемолізину), інші бактерії родини Enterobacteriaceae, родів Staphylococcus, Enterococcus, Streptococcus, Yersinia, Clostridium та ін., гриби Candida spp.
Made on
Tilda