Гамма-глутамілтрансфераза (GGT20)

56,00
грн.
Опис дослідження
Гамма-глутаматтрансфераза (ГГТ) - фермент, який локалізується, в основному, на рівні цитоплазматичної мембрани клітин, що вистилають порожнини з секреторною або абсорбційної функцією. Зниження питомої активності ГГТ в тканинах розташовується в такій послідовності: нирки, печінка, підшлункова залоза, щеточная облямівка клітин тонкого кишечника. У кровоносній руслі ГГТ не міститься, тільки в клітинах, при руйнуванні яких їх вміст потрапляє в кров. У нормі частина клітин оновлюється, тому в крові виявляється певна кількість ГГТ. Основною функцією ГГТ є участь в обміні амінокислот, метаболізмі медіаторів запалення. ГГТ, що визначається в сироватці, є, в основному, печінкової. ГГТ елімінується з плазми жовчним міхуром, активність ферменту в жовчному міхурі в 10 разів вище, ніж в плазмі. Невелика частина руйнується в нирках і виводиться з сечею. Збільшення рівня сироваткового ГГТ відбувається через пошкодження клітинної мембрани токсичними речовинами, ішемії, інфекції або прикріплення ферменту до мембрани клітини в результаті поверхнево-активної дії жовчних кислот.

Підготовка до дослідження
При взятті проби крові переконайтеся, що тварина спокійна. Для отримання найбільш достовірних результатів рекомендується не годувати тварину протягом не менше п'яти годин до відбору зразка крові.
Кров береться в суху, чисту пробірку (одноразову). Використовуйте голку відповідного розміру і товщини, здійснюйте забір крові плавно, щоб уникнути небажаного згортання або гемолізу.
1. Після взяття проби залиште пробірку при кімнатній температурі до моменту, коли кров згорнеться (це займе близько 10 - 15 хв).
2. Зберігати сироватку крові після утворення згустку потрібно обов'язково в холодильнику.
2. Сироватка або плазма повинні бути відокремлені від крові якомога швидше. Якщо є можливість, отцентрифугіруйте на місці. Перенесіть сивортку в пробірку Еппендорф, помістіть її в холодильник або залиште при кімнатній температурі.
Якщо проведення аналізу неможливо в період більше 48 годин, необхідно сироватку / плазму заморозити і зберігати при температурі -18 ° C.

Замовити дослідження
Щоб замовити дослідження, будь ласка перейдіть до каталогу досліджень, натиснувши на:
Гамма-глутамілтрансфераза (GGT20)
Made on
Tilda