Мікробіологічне дослідження забрудненого матеріалу (ІІІ категорія). Аероби, анаероби. Ідентифікація мікроорганізмів методом MALDI –TOF MS. Антибіотикограма до виділених патогенів.

ПАТ06051
2350,00
грн.
Опис дослідження
Якісне дослідження на виділення патогенних, умовно - патогенних мікроорганізмів аеробних та анаеробних бактерій та грибів Candida.
Дозволяє оцінити характер та концентрацію мікрофлори в поліконтамінованих зразках (які містять високу концентрацію мікрофлори).
ID: MALDI-TOF MS.

Підготовка до дослідження
У лабораторію направляють відібраний підстилочний матеріал, пил, послід, мазки з клоаки, забруднених поверхонь шкіри, слизових оболонок. При взятті матеріалу необхідно забезпечити умови, що виключають контамінацію зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь дотримуючись правил асептики

Вимога до біоматеріалів
Вартість кожного мікробіологічного дослідження має на увазі бактеріологічний посів з одного місця / органу, відібраний в одну пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.
Для мазків застосовують пробірки з транспортним середовищем.
Матеріал з одного місця / органу, відбирають в окрему пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц
Для мікробіологічного дослідження птиця не повинна бути пролікована антибіотиками!

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Доставка патологічного матеріалу в лабораторію протягом 24 годин в герметичних упаковках з холодоелементами, якщо довше - заморозити. Мазки у транспортному середовищі доставити протягом 24-48 год в охолодженому стані.

Оцінка результатів дослідження
Виділяються наступні мікроорганізми: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Clostridium perfringens, Gallibacterium anatis, Pasteurella multocida, Klebsiella pneumoniae, Escherichia coli (в.т.ч. з продукуванням гемолізину), інші бактерії родини Enterobacteriaceae, родів Staphylococcus, Enterococcus, Streptococcus, Neisseria, Yersinia, Clostridium та ін., гриби Candida spp.
Made on
Tilda