Бакпосів сечі, біологічних рідин (напівкількісний метод). Аероби. Без антибіотикограми.

ПАТ08033
750,00
грн.
Опис дослідження
В ході дослідження встановлюється наявність або відсутність бактерій аеробів і факультативних анаеробів та грибів Candida в досліджуваному матеріалі. Проводиться їх ідентифікація, дається напівкількісна оцінка їх концентрації (кількість КУО в 1 мл сечі), і визначення чутливості виявлених бактерій до антибіотиків.
Інфекція сечовивідних шляхів (ІСШ) відноситься до мікробної інфекції будь-якої в нормі стерильної частини сечовидільної системи.
95% ІСШ виникають висхідним шляхом, коли бактерії потрапляють в сечовий міхур з уретри, в разі пієлонефриту в нирку з сечоводу. Інші випадки мають гематогенне походження.
*За виключенням анаеробів
ID: MALDI-TOF MS.

Підготовка до дослідження
У одноразовий шприц або через катетер в стерильну ємкість відбирають порцію матеріалу в кількості:
• 2 - 5 мл від дрібних тварин масою до 10 кг.
• 5 - 10 мл від середніх тварин масою від 10 до 30 кг
• 10 - 15 мл від великих тварин масою від 30 кг і вище.
Важливо герметично упакувати контейнер з матеріалом!

Вимога до біоматеріалів
Вартість кожного мікробіологічного дослідження має на увазі бактеріологічний посів з одного місця / органу, відібраний в одну пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.
Дослідженню підлягає сеча, жовч та інші біологічні рідини від тварин.
При взятті матеріалу необхідно дотримуватися правил особистої безпеки та асептики (забезпечити умови, що виключають контамінацію його за рахунок суміжних областей шкіри, інших органів і т. д.).
Брати матеріал бажано до початку антибактеріальної терапії.


Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Транспортувати сечу до лабораторії протягом 12 годин з моменту відбору при кімнатній температурі. Зразки можна зберігати в охолодженому стані не більше 24 год., якщо довше – заморозити.
Made on
Tilda