Магній (MG)

56,00
грн.
Опис дослідження
Магній, в першу чергу, є внутрішньоклітинним катіоном (60% міститься в кістках), тому його концентрація в сироватці не завжди відображає справжні його кількості в організмі. Він є необхідним кофактором численних ферментних систем, особливо АТФаз. Магній впливає на нервово-м'язовий відповідь і збудливість. Концентрація магнію в позаклітинній рідині визначається його всмоктуванням з кишечника, виділенням нирками, і обміном з кістками і внутрішньоклітинної рідиною.

Підготовка до дослідження
При взятті проби крові переконайтеся, що тварина спокійна. Для отримання найбільш достовірних результатів рекомендується не годувати тварину протягом не менше п'яти годин до відбору зразка крові.
Кров береться в суху, чисту пробірку (одноразову). Використовуйте голку відповідного розміру і товщини, здійснюйте забір крові плавно, щоб уникнути небажаного згортання або гемолізу.
1. Після взяття проби залиште пробірку при кімнатній температурі до моменту, коли кров згорнеться (це займе близько 10 - 15 хв).
2. Зберігати сироватку крові після утворення згустку потрібно обов'язково в холодильнику.
2. Сироватка або плазма повинні бути відокремлені від крові якомога швидше. Якщо є можливість, отцентрифугіруйте на місці. Перенесіть сивортку в пробірку Еппендорф, помістіть її в холодильник або залиште при кімнатній температурі.
Якщо проведення аналізу неможливо в період більше 48 годин, необхідно сироватку / плазму заморозити і зберігати при температурі -18 ° C.

Замовити дослідження
Щоб замовити дослідження, будь ласка перейдіть до каталогу досліджень, натиснувши на:
Магній (MG)
Made on
Tilda