Виділення Bordetella avium, (ID: MALDI-TOF MS). Антибіотикограма.

ПАТ06031
1500,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення та ідентифікацію збудника у дослідному матеріалі і визначення чутливості до антибіотиків.
Бордетеліроз (Гострий риніт індичок) – високоінфекційна гостра хвороба верхніх дихальних шляхів молодняку індиків, що характеризується високою захворюваністю та, як правило, низькою смертністю. Для курей Bordetella avium вважається умовно-патогенною мікрофлорою.
Клініні ознаки включають чхання, сльозотечу або пінисті виділення з очей, прозорі виділення з носа після легкого натискання на носові ходи, дихання ротом, задишку, трахеальні хрипи.


Підготовка до дослідження
У лабораторію направляють свіжі трупи птиці або окремо відібрані голови птиці з шиями, вміст повітроносних мішків, інфраорбітальних синусів, виділення з носової порожнини, мазки з трахеї, уражені ділянки легень.
Особливості відбору матеріалу:
Стерильний тампон за потреби попередньо змочують стерильним фізіологічним розчином. При взятті матеріалу необхідно уникати контамінації зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь, органів, дотримуючись правил асептики:
попередньо очистити ротову порожнину,
відбирати шляхом обертання тампона навколо своєї осі уникаючи контамінації мікрофлорою ротоглотки.

Вимога до біоматеріалів
Для мазків застосовують пробірки з транспортним середовищем.
Матеріал з одного місця / органу, відбирають в окрему пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.
Для мікробіологічного дослідження птиця не повинна бути пролікована антибіотиками!

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Доставка патологічного матеріалу в лабораторію протягом 24 годин в герметичних упаковках з холодоелементами, якщо довше - заморозити. Мазки у транспортному середовищі доставити протягом 24-48 год в охолодженому стані.
Made on
Tilda