Виділення та ідентифікація Сampylobacter spp. (ID: MALDI -TOF)

ПАТ06003
850,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення чистої культури збудника у дослідному матеріалі та ідентифікацію методом MALDI-TOF MS.
Кампілобактер є основною причиною бактеріальних кишкових захворювань людини, виявлених у багатьох промислово розвинутих країнах.
Кампілобактери можуть колонізувати кишковий тракт більшості ссавців і птиці. Але основним резервуаром кампілобактерів є птиця. Забруднення фекаліями м'яса (особливо м'яса птиці) під час переробки вважається важливим джерелом захворювань, що передаються людині через їжу.
Птицю часто колонізують C. jejuni (65–95%), рідше C. coli і рідше інші види Campylobacter. Швидкість колонізації у курчат-бройлерів залежить від віку. Більшість зграй негативні до 2-тижневого віку. Передача через забруднення фекаліями відбувається надзвичайно швидко, і до 100% птиці зграї можуть колонізуватися протягом декількох днів.

Підготовка до дослідження
Для дослідження відбирають сліпі відростки кишечнику птиці, клоакальні змиви , свіжий послід.

Вимога до біоматеріалів
Для мазків застосовують транспортне середовище з активованим вугіллям. Відібраний матеріал надсилають в стерильних герметичних ємностях.

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Зразки доставляють в лабораторію якнайшвидше.
Зразки повинні бути захищені від світла, екстремальних температур і висушування (не допускати замерзання або високих температур (> 20 ° C), та коливань температури). Якщо час доставки перевищує 48 годин, рекомендується зберігати при 4 ° C (± 2 ° C).
Сваби надсилати в транспортному середовищі (найкраще - з активованим вугіллям) в охолодженому стані.
Made on
Tilda