Виділення Haemophilus parasuis. (Хвороба Глессера, Полісерозит свиней, Інфекційний поліартрит). Антибіотикограма

ПАТ08014
1350,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення та ідентифікацію збудника (Haemophilus parasuis), за потреби дається якісна оцінка його концентрації, і визначення чутливості до антибіотиків.
Хворіють в основному поросята на дорощуванні. У свиней на відгодівлі клінічно проявляється лише в гострій формі, зазвичай тоді, коли хвороба супроводжується іншими патогенними чи умовно-патогенними мікроорганізмами (наприклад, в господарствах, позитивних на вірус РРСС, що є сильним імуносупресором).
Патогенним вважається Haemophilus parasuis, виділений із запалених легень, ексудату чи фібринозного серця, а бактерії, які виділяють з носової порожнини чи орально-фарингальних змивів - переважно нормофлора, яке не має патогенних властивостей.
ID: MALDI-TOF MS. AST: ДДМ.

Підготовка до дослідження
У лабораторію направляють біологічний матеріал в окремих стерильних контейнерах (серце або кров з серця, печінка, селезінка, легені, ексудат тощо), або свіжі трупи. При взятті матеріалу необхідно уникати контамінації зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь, органів, дотримуючись правил асептики.

Вимога до біоматеріалів
Брати матеріал бажано до початку антибактеріальної терапії.
Для мазків застосовують пробірки з транспортним середовищем.
Матеріал з одного місця / органу, відбирають в окрему пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Мазки у транспортному середовищі доставити протягом 24-48 год в охолодженому стані. Доставка патологічного матеріалу в лабораторію протягом 24 годин в герметичних упаковках з холодоелементами, якщо довше - заморозити. або помістити у контейнери з 30% - 40% водним розчином гліцерину, чи стерильним вазеліновим маслом у співвідношенні 1:5.
Made on
Tilda