Виділення Actinobacillus spp. (Актинобацильоз, Плевропневмонія свиней). Антибіотикограма

ПАТ08015
1350,00
грн.
Опис дослідження
Бактеріологічне дослідження включає в себе виділення та ідентифікацію збудника (Haemophilus parasuis), за потреби дається якісна оцінка його концентрації, і визначення чутливості до антибіотиків.
Гемофільозна плевропневмонія свиней - септична контагіозна хвороба, що характеризується геморагічним запаленням легень і фібринозним плевритом за гострого перебігу та осередковою гнійною некротизуючою пневмонією й фібринозним плевритом — за підгострого та хронічного перебігу.
Сприйнятливі тварини всіх вікових груп, однак найтяжчим перебіг хвороби буває у відлучених молодняку. Джерелом збудника інфекції є хворі та перехворілі свині, поширюють бактерії до 4 міс під час кашлю та чхання. Природне зараження відбувається переважно аерогенним шляхом. Гемофільозна плевропневмонія реєструється у вигляді ензоотій, швидко поширюється серед свиней, яких утримують скупчено, в холодну пору року. Летальність може сягати 100 %. В умовах вигульного утримання свиней хворобу не реєструють.
ID: MALDI-TOF MS. AST: ДДМ.

Підготовка до дослідження
У лабораторію направляють біологічний матеріал в окремих стерильних контейнерах: ексудат з перикардіальної, плевральної чи перитонеальної областей, зішкріби з ураженої очеревини, перикарду, частинки уражених легень, серединні і бронхіальні лімфатичні вузли (які відбирають від 2 – 3 голів на межі ураженої й здорової тканин), або свіжі трупи. При взятті матеріалу необхідно уникати контамінації зразка суміжними ділянками шкіри, інших поверхонь, органів, дотримуючись правил асептики.

Вимога до біоматеріалів
Брати матеріал бажано до початку антибактеріальної терапії.
Для мазків застосовують пробірки з транспортним середовищем.
Матеріал з одного місця / органу, відбирають в окрему пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Мазки у транспортному середовищі доставити протягом 24-48 год в охолодженому стані. Доставка патологічного матеріалу в лабораторію протягом 24 годин в герметичних упаковках з холодоелементами, якщо довше - заморозити. або помістити у контейнери з 30% - 40% водним розчином гліцерину, чи стерильним вазеліновим маслом у співвідношенні 1:5.
Made on
Tilda