Мікробіологічне дослідження сперми: ідентифікація мікроорганізмів методом MALDI TOF MS. Без антибіотикограми.

ПАТ08037
680,00
грн.
Опис дослідження
В ході дослідження встановлюється наявність або відсутність етіологічно значущих аеробних та анаеробних бактерій та грибів Candida в досліджуваному матеріалі. Проводиться їх ідентифікація, за потреби дається якісна оцінка їх концентрації. ID: MALDI-TOF MS.

Підготовка до дослідження
Матеріал необхідно брати до початку антибактеріальної терапії. При взятті матеріалу необхідно дотримуватися правил особистої безпеки та асептики (забезпечити умови, що виключають контамінацію його за рахунок суміжних областей шкіри, інших органів і т. д.).

Вимога до біоматеріалів
Вартість кожного мікробіологічного дослідження має на увазі бактеріологічний посів з одного місця / органу, відібраний в одну пробірку з транспортним середовищем / контейнер / шприц.

Терміни доставки матеріалу в лабораторію і зберігання матеріалу
Доставка в лабораторію протягом 24 годин в герметичних упаковках з холодоелементами, якщо довше - заморозити.

Оцінка результатів дослідження
Наявність патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів: ентеропатогенні ешерихії (в.т.ч. з продукуванням гемолізину), сальмонели, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis, Str. pyogenes, Clostridium perfringens, Actinobacillus seminis, Staphylococcus aureus, Streptococcus suis, Klebsiella pneumoniae, грибів Candida spp. Специфічні збудники: Chlamydia, Leptospira та ін. в даному дослідженні не визначаються.
Made on
Tilda